Miley Cyrus - Seveteen Magazine Interview

28. listopadu 2009 v 11:53 | MileyKa |  Rozhovory
Je to bláznivé jak se můžeš změnit za jeden rok - jen se koukni na Miley Cyrus. Není to tak dlouho, co jsi Miley dělala legraci ze Seleny Gomez a Demi Lovato a smála se svou nejlepší kamarádkou Mandy na Youtube.com v Miley and Mandy Show.Ale tento měsíc, bude Miley oslavovat své 17té narozeniny, a opustila tyhle hloupé věci. Tahle více zralejší Miley má nový seznam priorit. Pro začátek, pomalu říká 'goodbye' Hannah Montaně, roli, kterou stále milujule, ale připouští ,,Narozdíl nyní od sebe. Nebudu dělat další Hannah montana film" Místo toho, se ještě více zaměřila na to, jak roste, stejně jako její mega- úspěšné Wonder World tour, show kterou pomohla vytvořit a říká ,,vytvářím to pro lidi, kterých se to týká nejvíce - holek v mém věku". Také dotočila svoji první hlavní dramatickou roli ve filmu The Last Song, film od Nicholase Sparkse, v kinech od 2. dubna.( Ona také trávila hodně času s jejím hereckým kolegou Liamem Hemsworthem). Také vytvořila modní kolekci pro Walmart, s názvem Miley & Max Azria, s modním návrhářem Maxem Azriou.Miley byla nahrazena více autentickým štěstím. Její postoj je, ale stále její vlastní, takže má svůj styl.Opustila holkačičí atmosféru a věnuje ji komplexní a podrážděnější propracovanosti.Miley s důvěrou vlastní každý vzhled, jak ve stříbrných odstupňováných šatech na Oscarech nebo v mini rockerských na Teen Coice Awards. To je to proč ji Seventeen zvolilo jako 'Style Star of The Year'. Miley se posadila se Seventeen a mluvila o jejím tajemství k stylu, o plánech místo Hannah Montany a jak konečně začala žít svůj život za svojich podmínek.


Seventeen:Co si myslíš, že dělá tvůj vlastní styl?
Miley Cyrus: Mám ráda všechno co jde proti tomu co je nutné.Je mnohem lepší, když najdete něco, co je více unikátní.Spousto cool věci najdu v levných prodejnách. Je to lepší když můžu říct, že to stálo dva dollary místo 200.Mám čepici z The Army Surplus Store a každý se mě vždycky ptá jestli je to Gucci a já jako ,, Ne"! Jsem ráda, že je to jediné svého druhu.

Seventeen: Myslíš jsi, že se tento rok tvůj osobní styl změnil?
Miley Cyrus:Rozhodně.Na podiu jsem přišla na myšlenku, že vemu všechno barevné oblečení z mého šatník a pak jsem doslova nosila jen černé věci.Oblékám se do černých bot, černých džínů a černého trika.Když se kouknu zpět, jsme ráda holka, to je ten střed léta v LA a ty vypadáš jako ořech.Moje oblečení by mělo být více s úsměvem.Jsem ale stále ještě ne moc velký fanoušek barev, ale mám ráda barevné doplňky pokud to okoření oblečení.Mám ráda neonové doplňky, nebo nosím vlastní červené cheetach Miley& Max džíny s něčím prostým.A mám ráda hodně a hodně šperků.Mám v uších a na nose pearcing, a vždy budu mít stovky nárámků.

Seventeen: Kde si získala inspiraci? Díváš se na to co nosí ostatní celebrity?
Miley Cyrus:Procházím časopisy a stříhám obrázky a a potom je věsím.Je to pro mě snazší připravovat se, když se cítím, že je vše v pořádku- Ok, opravdu ráda, že je to osobní styl.Jak můžu udělat svůj vlastní? Mám ráda Ashlee Simpson a Nicole Richie.

Seventeen: Jaký je tvůj vzhled na tour? Je to tvoje první tour bez Hannah Montany.
Miley Cyrus: Byla to pro mě velká změna.Můj osobní styl je trochu podrážděnější a trochu hrubší.A když jsem začala tour, byla jsem jako,budu nosit krátké kraťasy!Budu nosit roztrhané věci!Nechtěla jsem aby to byla show, kde musí rodiče zakrývat svým dětem oči, ale chtěla jsem aby to bylo sexy a zábavné

Seventeen: Také jsi udělala svůj první ne Hannah film, The Last Song. Jak ses cítila?
Miley Cyrus: Byly to nejlepší časy, které jsem v životě kdy měla!A cítím se jako bych opravdu neopustila natáčení.Když jsem tam byla, neměla jsem na očích lidi, kteří se po celou dobu snaží přijít na to, kdo jsem a co dělám.Nezkoušela jsme být někdo jiný, ale sám sebou.Já jen v kraťasech, horním dílu plavek pobíhala okolo a smála se.Po práci, bychom zase rádi chodili poslouchat kapelu a nebo zašli na krabí nožičky a kreverty a seděli u jezera.A jednou jsem šla ven a tancovala, když jsem chtěla a nebo zpívala, protože jsme to milovala.Rádi bychom šli na zábavné karaokea a zpívali "She's My Cherry Pie" a "I Love Rock and Roll". A potom bychom šla s Liamem na vodní skutr od časného rána až do večeře.Odešla jsme od toho s tolika dobrými přáteli.

Seveteen:Proč je pro tebe Liam speciální?
Miley Cyrus: Nikdy jsem si s někým nerozuměla tak dobře.Byla jsem trochu starostlivá když jsem dělala tento film,chtěla jsem aby bylo všechno perfektní.Jít na natáčení a cítit se nejistá bylo pro mě zcela nové. Ale on se cítil stejně.Připustil tuhle nejistotu a bylo to opravdu hezké mít někoho kdo mi pro jednou rozumí.

Seventeen: Je těžké přiznat že jsi nejistá?
Miley Cyrus: Není pro mě těžké přiznat, že se cítím nejistě, ale někdy máš někoho kdo se cítí stejně a opravdu si uvědomí co cítíte.Liam říká, že mám "válečnou helmu". Nasadíš si ji, když se cítíš nejistě a když se bojíš - jsi připraven na bitvu, protože je to něco co cítíš uvnitř.

Seventeen: Jak jsi se cítila uvnitř?
Miley Cyrus: Myslím, že jsem byla dítě, které se snažilo dokázat, že už dítě není, když jsem opravdu potřebovala být pohodlná, s někým jako tehdy, tak dovolím růst než vždy být někým jiným.A myslím, že jsem se opravdu stala tou osobou.

Seventeen:To musí být tuny tlaku od lidí, kteří očekávají co jste.
Miley Cyrus:Myslím, že ta nějtěžší věc pro každého v mé pozici je,že když vejdete do místnosti, které jste nikdy dříve nebyly, lidé hned soudí.Říkají,,Ona je o hodně hezčí než jsem myslel" nebo ,,Ona není tak hezká osoba".Mají o vás apriorní představu a oni tě zkoumají aby viděli, jestly se přidáte k tomu co si myslí. Ale Liam opravdu nevěděl kdo jsem! On neznal moje herectví ani mou muziku a bylo hezké vědět, že si o mě nedělá apriorní představu.


Seventeen: Zní to jako by jses přes léto změnila.
Miley Cyrus: Ano, a velká část toho je kvůli Liamovi.Všechno co chceš je jako pro jednu osobu říct,,Udělala jsem dneska dobrou práci" nebo ,,Vypadáš opravdu krásně"nebo ,,Byla jsi opravdu dojemná". Stačí jen jedna osoba, abyste se cítili dobře, když něco děláte.

Seventeen:Chodíš oficiálně s nějakým klukem?
Miley Cyrus: Je to na nic, když se váš osobní život, stává veřejným. Takže jsem našla způsoby, aby můj osobní a soukromý život byl více můj život - tohle je jeden důvod proč jsem smazala Twitter.Rozhodli jsme se, že jaký koliv typ vztahu, krerý máme, budeme vždy udržovat v tajnosti.. Flirtujeme a především, jsme nejlepší kamarádi, takže to je to co říkám lidem pořád.

Seveteen: Máš skupinu nejlepší kamarádek?
Miley Cyrus: Netrávím moc času a s holkami, tak jako s kluky. Já nejsme citlivá osoba .Ale myslím, že jsem se začala učit, jak být více citlivější. Myslím, že je to pěkné,být na lidi měkčí.


Seventeen: Myslíš, si, že musíš být tvrdá aby jsi byla úspěšná v Hollywoodu?
Miley Cyrus: Nemyslím jsi, že musíš být tvrdá, víš co chceš, a víš, že tvé sny jsou dostatečně silné, že to dokážeš.

Seventeen:Myslíš jsi, že každý člověk vidí, tvoji citlivější stranu?
Miley Cyrus: Já jsem trochu tvrdá a myslím, že to někdy může být těžké.Vždycky mám válečnou helmu.Ale jsem pravdu dost otevřená ohledně mých pocitů a hodně brečím.Když se konečně zlomím, lidé vědí, že je to vážné.

Seventeen: Kdo ti pomáhá, když se 'zlomíš'?
Miley Cyrus: Opravdu nesnáším lidi, kteří řeknou ,, Řekni mi svůj problém.Spraví se to". Raději bych pracovala i přesto, že mám někoho kdo mě uklidní a dá mi čas o tom citově přemýšlet.Pak to ten problém opravdu vyřeší.A já si myslím,že je to důležité.To je to proč mám své uzavřené kamarády,Demi, Liama a Ashley Tisdale.

Seveteen: Musí být pro tebe opravdu důležití.
Miley Cyrus:Je hezké mít přátele, kteří pracují s mými problémy.A já potřebuju přátelé.Nemám jich tolik, aby byli jen moji vlastní.Mám tour s mým bratrem,mám show s mým tátou a jsem řízená moji mamkou.

Seventeen:Je tu někdo, k jehož kariéře vzhlížíte?
Miley Cyrus:Chci být jako Beyonce. Je to nejvyšší žena. Díváš se na ni a nemyslíš na to, jaký je jí osobní život.Díváš se na ni a jdeš ,ta holka na jevišti je superstar. Nemusíte se starat o nic jiného, jen o její hudbu.Takže doufám, že tohle budu já v budoucnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama